Yağ Yakıcı & Kilo Verdiren Diyet Kahve

diyet kahve

Kilolu bayanların ve kilolu bayların kilo vermek adına yaptığı birçok egzersiz, yediği birçok diyet ürünü sağlığına zarar veriyor. Bizler de sizlerin, daha sağlıklı kilo vermeniz için Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve tarifini yazacağız. Bu kahve ile daha sağlıklı bir şekilde kilo verecek ve günden güne daha da forma girdiğinizi göreceksiniz.

 

Bu kahve iştahınızı keserek daha fazla yemek yemenizi engelleyecek ve tatlı krizinize son verecek. Vücuttaki yağ yakımı için temel değerlerden olan kan şekerinizi dengede tutarak ve yeterli proteini almanızı sağlayarak da sizleri sağlıklı kılacak. Peki, gelelim yağ yakıcı kahvenin nasıl yapıldığına. Yapımı oldukça kolaydır ve içindeki malzemeleri de bulmanız o kadar zor değildir. İlk önce malzemeleri neler onları bir öğrenelim.

 

Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Yapılır?

 

Malzemeler;

  • 1 Su bardağı dolusu süt
  • 1 Adet tarçın çubuğu
  • 1 tatlı kaşığı gold veya klasik kahve

 

Hazırlanışı;

Bu kahve için sütünüzü akşamdan hazırlamanız gerekmektedir. Geceden yapmanız gereken sütü ve bir adet çubuk tarçını, aynı tencerede, kısık ateşte kaynatın. Bunu yapmanızdaki amaç tarçının özünü iyice süte bırakmasını sağlamak. Süt kaynadıktan sonra onu beklemeye alın ve sabaha kadar bekletin. Bu kahveyi içmek için en ideal zaman akşam saatleridir. bu saatlerde insanların enerjisi düşer ve yorgunluk başlar. Yediğiniz yemekleri bu saatlerde sindirmenizde zorlaşır. Kahveyi de, akşamdan hazırladığınız sütü biraz daha ısıttıktan sonra içine bir tatlı kaşığı kahveyi ilave edip içebilirsiniz. Afiyet olsun.