Editör Ol

Tahtakepce.Com ailesi için kendi hazırladığınız ve sadece bizim için olan, başka herhangi bir paylaşım ortamında yayınlanmamış veya yayınlanmayacak olan tariflerinizi bize gönderebilirsiniz.

2 adet tarif çeşidimiz bulunmaktadır.

1- Resimli Anlatımlı Tarif: Bu tarifte yemeğin tüm yapım aşamaları resim altına alınacaktır. Resmin altyazısı olarak bu aşamada ne yapıldığı ile ilgili açıklama yazılacaktır. Malzeme listesi gram veya ölçü hesabı olarak belirtilebilir. Tarifin son halinin resmi görsel olarak uygun bir şekilde resim altına alınacaktır. Sitemize eklediğimiz son tariflere göz atarak resimli anlatımlı tarifler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

2- Videolu Tarif: Tarif baştan sonra tüm yapım aşamaları ile çekilecektir. Yüzünüzün görünmesine gerek yoktur. Tastemade tarzı 1 dk’lık kısa tarif videoları tercihimizdir. Ancak daha uzun çekimler kullanılabilir. Tarifte sesli anlatıma gerek yoktur. Video çekimi tamamlandıktan sonra yine aynı şekilde tarifin son halinin görsel açıdan uygun bir resmi çekilecek ve video ile birlikte gönderilecektir. Sitemizde örnek tarif videolarına ulaşabilirsiniz.

Ücret ve Ödeme

Hazırlayacağınız tariflerde kullanacağınız malzemeler değişkenlik göstereceğinden, hepsinin maliyeti farklı olacaktır. Bu yüzden yapabileceğiniz tarifleri ücretleriyle beraber bize gönderecek ve onay vermemiz halinde yapımına başlayacaksınız. Sizin belirlediğiniz ücret üzerinden ödemeler yapılacaktır.

İlk çalışmaya başlandığından itibaren ödemeler; önce iş sonra ödeme şeklinde olacaktır. Karşılıklı güven sağlandıktan sonra avans ödemesi vs. yapılabilir.

Değerli tekliflerinizi bekliyoruz. Bizimle her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz.

İyi Çalışmalar.
TahtaKepçe Ailesi