Yenilendik! Binlerce yemek tariflerimiz artık yepyeni tasarımın içinde.

Kahvaltılık Ekmek Pizzası

kahvaltilik-ekmek-pizzasi

Kahvaltılarda farklı lezzetler sunmak ve alışılagelmişin dışına çıkarak sofralarınızı renklendirmek istiyorsanız sizlere seveceğiniz ve lezzetli bir tarif sunmaktayız. Tarifimizin alt tabanında yeterli miktarda peynir olduğundan, peynir tüketmeyen çocuklarınıza anlamadan yedirebilir ve gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Bayatlayan Ekmek Kalmasın Diye: Ekmek Pizzası

Bu tarifimizi öğrendikten sonra evinizde ekmekler bayatlamayacak. Veya son günlerine yaklaşmış bile olsalar fırın sıcaklığı sayesinde tekrar tazecik olacak ve üzerindeki nefis malzemeler ile iştah kabartan görüntülerde sofralarınıza konuk olacaklar.

Pazar kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline geleceğini düşündüğümüz ekmek pizzalarını, her türlü ekmekten ince dilimler halinde keserek hazırlamanız mümkündür.

Zamanla farklı türlerde ekmekten yapılan pizzaları sizlere sunuyoruz. Aslında hepsinin mantığı aynı ve ekmeklerin bozulmasını engellemek, onları kurtarmak ve ziyan etmemek adına yapıyoruz. Bir taşla iki kuş vuruyor gibi düşünebilirsiniz.

İçerisinde kullanacağınız malzemeleri kendi zevkinize göre ayarlamanız mümkün. Ekstra eklemeler yapabilir veya sevmediklerinizi çıkartabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus, pişirme süresi ve yağ kullanımı. Eğer fazla pişirecek olursanız ekmek sert olacak ve sıcakken tüketmediğiniz taktirde, sokak köpeklerinin akşam menüsü haline gelecektir.

Farklı kahvaltılık tarifler arıyorsanız buradan göz atabilirsiniz !