Fazla Karın Bölgesinden Sıkıldınız mı?

zayıflama

Malum kış mevsime girdik. Doğal olarak da sosyal aktivitelerimiz epeyce bir kısıtlandı. Soğuklardan dolayı evde oturmaktan, hareketsizlikten göbek ve çevresinde yağlanma meydana gelmeye başladı. Hava şartlarından dolayı da hareket enerjimizde gözle görülür bir şekilde düşüş yaşanmaya başlandı ve yerini üşengeçliğe bıraktı.

Ben zayıflamak istiyorum. Karın bölgem iyice büyüdü diyorsanız sizlere birazdan vereceğimiz tarif 3-4 haftada 6 ile 7 kilo vermenize yardımcı olacak.

Bu karışım vücudumuzdaki fazla yağların yakılmasına yardımcı olarak kısa sürede istediğiniz bedene sahip olmanızı sağlayacak. Ancak dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta var. Sadece bu kürle zayıflamanız tabi ki de zor bu kürü her gün düzenli olarak gece yatağa yatmadan yarım saat önce yemelisiniz.

Kür tek başına bir işe yaramaz. Bu kürü günlük egzersizlerle desteklemeli, günlük hareket miktarınızı normalden biraz daha artırmalısınız. 30 dakikalık yürüyüş ya da buna eş değer bir harekette yapabilirsiniz. Ayrıca bu kür sayesinde bağırsak hareketlerinizde de etkili olacak ve 1 ay gibi kısa bir sürede islediğiniz sonucu elde etme imkânınız bulunacak. İşte kürün tarifi:

  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı ya da yağsız yoğurt
  • Yarım limon suyu
  • Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal (veya pul biberi)

Bu 3 malzemeyi birbirine iyice karıştırıp her gece yatmadan yarım saat önce tüketin ve sonrasında hiçbir şey yemeden uyuyun.