Maydanoz ve Yoğurt Kürü

Maydanoz ve Yoğurt Kürü

Bugün sizlere 2 tane etkili yağ yakan ve ödem attıran kür tarifi paylaşacağız. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için yağ yakıcı etkisi olan yoğurt kürü ve maydanoz kürü ile fazla yağlarınızdan kurtulup sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

yogurt-pulbiber

Gece yatmadan 1 saat önce rahatlıkla uygulayacağınız limonlu yoğurt kürü tarifimizle fazla yağlarınızdan kısa sürede sağlıklı şekilde kilo vermenin keyfini süreceksiniz.

Yoğurt Kürü Malzemeleri

  • Yarım limon
  • 4 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pulbiber

Yoğurt kürü hazırlanışı

Öncelikle  yoğurdu limonu ve pul biberi güzelce uygun bir kase içerisinde karıştırın.

Yoğurt Kürü Uygulanışı

Gece uyumadan 1 saat önceden hazırlamış olduğumuz bu kürü yiyin. Yağ yakımınızı kolaylaştıracak bu kürü yedikten sonra başka hiç birşey tüketmeyin. Bu kürü 2 hafta boyunca sürdürün. 2 hafta sonunda gözle görülür değişimi göreceksiniz. 2 hafta sonunda 5 günlük ara verin ve tekrar yoğur kürü tarifimizi uygulamaya devam edin. böylelikle fazla yağlarınızdan kurtulup sağlıklı bir şekilde kilo vereceksiniz.

Göbek Eriten Maydanoz Limon Kürü Tarifi

maydonoz

Maydanoz kürü  rahatlıkla kullanacağınız yağ yakıcı ve ödem attırıcı etkisi olan bir tarifimizdir. Aynı zamanda karaciğer yağlanmasına iyi geldiği gibi vücudunuzdaki toksinleri de atmanıza yardımcı olacaktır.

Maydanoz Limon Kürü Malzemeleri

  • yarım demet maydanoz
  • yarım limon
  • 1 bardak ılık su
  • mutfak robotu

Maydanoz Limon Kürü Hazırlanışı

Maydanozları güzelce yıkadıktan sonra kesip bir kabın içine alın. Yarım limon suyunu ve 1 bardak ılık suyu da kabın içine ekledikten sonra yemyeşil bir hal alana kadar robottan geçirin. Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce içerek kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yoğurt ve Maydanoz Kürü Faydaları

Yoğurt ve Maydanoz Kürümüzün faydaları hem yağ yakıcı hemde ödem söktürücü olmasıdır. Aynı zamanda vücuttaki toksinleri atmanıza ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur ve sık sık idrara çıkaracağından karaciğer yağlanmasına iyi gelir.