Yılbaşı İçin En İyi Mekan Önerileri (2021)

Yılbaşı İçin En İyi Mekan Önerileri

2021 yılının yaklaşması ile beraber yılbaşı eğlencesi için gidilecek en iyi mekanlar sorulmaya başladı. Türkiye’nin dört bir yanından tercih edilen en iyi mekanlarına fazlasıyla katılım oluyor.

Yeni yılı oturarak geçirmek istemiyorsanız bu mekanları sizin için derledik. Her gününü iş ile ev arasında geçiren kişiler bari yılbaşı gecesi kendinizi şımartın. Kendi eğlencesini yaratmak isteyenlere yılbaşı için en iyi mekanlar konusunda önerilerimiz var.

Pera Palace Hotel Jumeirah

pera

Muhteşem Haliç’e bakan bu şık otel İstanbul’un konforlu halini sunuyor. Her dilden şarkıların yanında dans gösterileri ile sizleri koca bir senenin mutsuzluğunu üzerinizden attıracak. 31 aralık gecesini enerjiniz hat safhada ve heyecanın dorukta  geçireceğinizden kuşkunuz olmasın.

Ulus 29

ulus

Mükemmeliyetçiliği ile bilen dünyanın en iyi restoranlarından en iyisi olarak kabul edilmiş bir mekandır. 1993 den beri İstanbul’un klasik mekanlarından başta gelenidir. Boğaz manzaralı mekanda geçirmek isteyenler dünya menüsünü Türk lezzetlerini birleştiren sunumları ile  Ulus 29 mekana gözü kapalı eğlenmeye gidebilirsiniz.

Marriot Hotel Asia

marriott

Asya yakasında büyüyen Ataşehir’de en iyi mekandır. Canlı müzik sevenlere bu mekanı tercih etmelerini tavsiye ederim. Geniş menüsünde dünyanın her tadından tada bileceğiniz nezih bir mekandır. Dilediğiniz kadar alkol servisi limitsiz sunulur. Hayatı doyasıya yaşamayı sevenlere bu mekan önerimizdir.

Salomanje

solomanje

Gün boyu yemek servisi yapan sıcak, samimi, rahat ve evinizin sıcaklığında dekore edilmiş iyi bir mekandır. Nişantaşı’nda yeni ve çok popüler bir mekandır. Yılbaşı gecesine özel olarak menü hazırlanmıştır. Müzik eşliğinde nefis yemekler ile 2017 ye veda etmeyi bu mekanda geçirebilirsiniz.

Bej Karaköy

bej

Karaköyün en iyi mekanlarının başında gelir bej karaköy mekanı. Açık mutfağı ve sohbet köşesi ile içinizi ısıtacak bir mekandır. Bu yılda bu mekanda müziğin coşkusu eşliğinde bir seneyi daha mutlu bir şekilde geride bırakacaksınız.

Four Seasons Hotel Bosphorus

IFour Seasons Bosphorus

Boğazın en nadide bölgesinde misafirlerine çağdaşlığın en zarif yansımasını sunan şehrin merkezine yakın olan bir mekandır. Muhteşem bir manzaraya karşı canlı müzik eşliğinde geçirebileceğiniz Four Seasons Hotel Bosphorus sizleri asil mekanında ağırlamaya bekliyor.

Sunset

sunset

İki boğaz arası manzarasını gördüğünüzde İstanbul’a dalıp gideceğiniz ambiansı çok iyi bir mekandır. Sınırsız eğlence anlayışı ile  gecenin son anına kadar keyif alacağınız bir ortam sizleri bekliyor. Etilerin başta gelen bir mekanı olan Sunset sizleri kapıda bekliyor.