Detoks

zayıflatıcı detoks tarifi

Bilindiği üzere son zamanlarda en çok tercih edilen Detoks, sağlığa oldukça faydalıdır. Özellikle de kış aylarında vücudun direnç göstermesini sağlamaktadır. Metabolizmanın güçlenmesini sağlar.

Oldukça protein kaynağı olan Detoks içecekleri sayesinde vücut adeta yenilenir. Kilo vermeye de oldukça faydalıdır. Detoksun yararları arasında vücudun fazla kilolardan kurtulması ve toksinlerden arındırılması vardır. Bu sayede metabolizma hızlanır vücut hafifler

Detoks Kalorisi

Türlü Detoks tarifleri bulunmaktadır. Farklı sebzeler ve yeşillikler ile Detoks kürü hazırlamak mümkündür. Bu nedenle de her bünyeye uygun Detoks tarifi bulmak mümkündür. Yazımızda vereceğimiz Detoks kalorisi 100 gramda 63 kalori olarak hesaplanmaktadır. Yani ortalama bir porsiyon Detoks kürünün 160 kalori olduğu belirtilmektedir.

2 Kişilik Detoks Tarifi

Genel olarak Detoks tarifleri iki kişiliktir. Bunun nedeni de gün içerisinde tüketilip ertesi güne kalmamasının iyi olmasındandır. Her gün taze yapılması daha büyük yarar sağlamaktadır. Bu sayede Detoks tarifinizi yaparken malzemeleri azar azar kullanınız.