İngiliz Diyeti

ingiliz diyeti

Kilolu birçok kişi diyet yaparak sağlığına kavuşmaktadır. Bu diyetlerin hemen hemen hepsi sabır ve özveri istemektedir. Bu nedenle bir süre biraz zorluk çekmeniz gerekecektir. Fakat İngiliz Diyeti ile birlikte hem çok zorluk çekmeyecek hem de diyet yaparak kilo vermiş olacaksınız. Diyetlerin hemen hemen hepsinde spor da yapılması gerektiğini unutmayın. Böylece daha sağlıklı bir biçimde kilo verebileceksiniz.

            İngiliz diyeti, sizin günde az az olması şartıyla 5-6 öğün yemek yemenizi tavsiye etmektedir. Ve çok su içerek su kaybınızı minimuma indirmeniz tavsiye edilmektedir. Bu şekilde çok fazla aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayacaksınız. Bu diyetin en zor kısmı ise akşam 6’dan sonra hiç bir şey yememeniz gerektiğidir. Akşam yenilen bütün besinler vücut tarafından depo edilip yağa çevrilmektedir. Bu nedenle akşamları çok fazla yemek yememelisiniz. Eğer çok acıkıyorsanız sadece salata yada 1 adet meyve yemeniz önerilmektedir. Bu şekilde yapacağınız diyetle çok kısa sürelerde fit bir vücuda sahip olacaksınız.

Bunların yanında kardiyo yapmak kilo vermenin kolaylaşmasında yardımcı olan en önemli şeydir. Bu nedenle haftada en az 3 gün kardiyo antrenmanları yapmanız gerekir. Bu antrenmanları zaman zaman sabah aç karnına yapmanız sizin vücudunuzda olan yağ yıkımını hızlandıracaktır. İngiliz diyeti sizin sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayan en önemli diyetlerden bir tanesidir. Bu nedenle hiç aksatmadan uyguladığınızda düzenli bir vücut yapısına sahip olmanızı sağlar.