Kalın Bacaklardan Kurtulma Yöntemleri Nelerdir ?

kalın bacaklardan kurtulma

Ne yaparsam yapayım bir türlü bacaklarımdaki fazla yağlardan kurtulamıyorum diyorsanız sizlere umuttan daha fazlasını vermek için araştırdık ve birkaç çözüm yolu bulduk.

Bacaklar görünüm için önem taşır. Bacaklarda eğrilik, çarpıklık, yağ oranlarının birikintisi sonucu kalınlık biz kadınlar için büyük sorun oluşturur ve moral bozukluğuna neden olur. İnce bacak her zaman daha güzel bir görünüm kazanır fakat bazılarımız bu konuda hiç de şanslı değiliz.

Alt bacak ya da üst bacaklarda biriken yağlardan kurtulmak için denemediğimiz birçok spor ve diyet yöntemleri kalmamıştır herhalde. Fakat bu sorun için kesin çözümlü bir alternatifimiz var.

Yağ transferi tekniği

Bu teknikle alt bacak bölgesindeki fazla yağlar üst bacağa taşınabilirken, üst bacaktaki fazlar da alt bacağa taşınarak orantılı bir bacağa sahip olmamız mümkün oluyor.

Bu bacak estetiği yöntemi sadece kalın bacaklar için gerçekleştirilmemekle beraber çarpık bacaklar ve eğri bacaklar için de kesin çözüm getiriyor.

Bu operasyon bir ameliyat değil sadece küçük dokunuşlarla istenilen sonuca ulaşma yöntemidir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi alt bacak ya da üst bacaktaki fazla yağ birikintisi olan ve yaşayan hücreleri daha az yağlı bölgeye enjekte edilerek yapılan bir işlemdir. Bu işlemde önemli olan en iyi şey kalıcı olması. Enjekte edilen yağlar enjekte edilen yere çabuk uyum sağlıyor ve bir ömür orada yaşamaya devam ediyor.

Acısız ve sağlık için olumsuz bir etki yaratmayan bu yöntem kadınların oldukça dikkatini çekmekte ve popüler olma yolunda hızlı adımlar atmaktadır.